TDK SLF12555T-102MR34-PF
Inductor Power Shielded Wirewound 1mH 20% 1KHz Ferrite 600mA 1.344Ohm DCR Blister T/R
EOL
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK SLF12555T-102MR34-PF.
IHS
Datasheet5 pagine3 anni fa
TDK
Newark
Future Electronics
iiiC
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-20
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2023-09-30
LTD Date2024-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL ANNOUNCED (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 20% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 0.75A 1.65Ohm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENNS12575T102MN
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 20% 100KHz 0.68A 1.113Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1000uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 20% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 0.75A 1.65Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS12555T102MN
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 20% 100KHz 0.59A 1.35Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 20% 100KHz 46Q-Factor Ferrite 0.45A 2.16Ohm DCR T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK SLF12555T-102MR34-PF fornite dai suoi distributori.
Power Inductor (SMD), 1 mH, ± 20%, 600 mA, Shielded, 340 mA, 12.5mm x 12.5mm x 5.5mm
Power Inductors 1mH ±20% IND_12.5X12.5MM_SM 5.50mm 12.50 x 12.50mm 1.12Ω 340mA
POWER INDUCTOR, 1MH, 0.6A, SHIELD; Available until stocks are exhausted
SMD POWER IND, 1MH, 20%, 0.6A, SHIELDED; Inductance:1mH; RMS Current (Irms):600mA; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):340mA; Product Range:SLF Series; Inductor Case / Package:-; DC Resistance Max:1.12ohm RoHS Compliant: Yes