TDK NL453232T-681J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 680uH 5% 796KHz 30Q-Factor 50mA 30Ohm DCR 1812 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK NL453232T-681J-PF.
Newark
_legacy Avnet
iiiC
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
Impronta
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 680uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Ind Chip Molded Bobbin Core 680uH 5% 796KHz 30Q-Factor Ferrite 50mA 1812 T/R
General Purpose Inductor, 680uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
RF Choke Bobbin Core 680uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 0.068A 25.3Ohm DCR AXL Bag
Ind RF Choke Bobbin Core 680uH 5% 796KHz 45Q-Factor Ferrite 113mA AXL T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK NL453232T-681J-PF fornite dai suoi distributori.
INDUCTOR, 680UH, 0.05A, 5%, 3MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductanc
Wirewound Inductor, 680 uH, 30 Ohm, ± 5%, 3 MHz, 50 mA, 1812 [4532 Metric]
General Purpose Inductor, 680uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
INDUCTOR, 680UH, 0.05A, 5%, 3MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductance:680µH; Inductance Tolerance:± 5%; Inductor Case Style:1812 [4532 Metric]; Self Resonant Frequency Min:3MHz; DC Resistance Max:30ohm; DC Current Rating:50mA; Inductor Construction:Wirewound