TDK NL453232T-561J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 560uH 5% 796KHz 30Q-Factor 50mA 30Ohm DCR 1812 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK NL453232T-561J-PF.
Newark
Farnell
_legacy Avnet
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Inductor Chip Molded Bobbin Core 560uH 5% 796KHz 30Q-Factor Ferrite 50mA 30Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 560uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind RF Choke Bobbin Core 560uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 85mA AXL Bag
General Purpose Inductor, 560uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Descrizioni
Descrizioni di TDK NL453232T-561J-PF fornite dai suoi distributori.
INDUCTOR, 560UH, 0.05A, 5%, 3MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductanc
Wirewound Inductor, 560 uH, 30 Ohm, ± 5%, 3 MHz, 50 mA, 1812 [4532 Metric]
General Purpose Inductor, 560uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
INDUCTOR, 560UH, 0.05A, 5%, 3MHZ, 1812; Inductance: 560µH; Product Range: -; DC Current Rating: 50mA; High Frequency Inductor Case: 1812 [4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 30ohm; Inductance Tol