TDK NL453232T-3R9J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 3.9uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor 330mA 900mOhm DCR 1812 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK NL453232T-3R9J-PF.
Newark
element14 APAC
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Parti correlate
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 3.9uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 0.33A 0.9Ohm DCR 1812 T/R
Wurth Elektronik744758339A
WE-RFH Ferrite SMT Inductor
Inductor RF Wirewound 3.9uH 5% 7.9MHz 26Q-Factor Ferrite 0.42A 2Ohm DCR 1008 T/R
Ind RF Chip Wirewound 3.9uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 250mA 1210 Blister Plastic T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 3.9uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 250mA 1.3Ohm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 3.9uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 250mA 1.3Ohm DCR 1210 Automotive T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK NL453232T-3R9J-PF fornite dai suoi distributori.
Wirewound Inductor, 3.9 uH, 900 Milliohm, ± 5%, 40 MHz, 330 mA, 1812 [4532 Metric]
INDUCTOR, 3.9UH, 0.33A, 5%, 40MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductan
General Purpose Inductor, 3.9uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
INDUCTOR, 3.9UH, 0.33A, 5%, 40MHZ, 1812; Inductance: 3.9µH; Product Range: NL Series; DC Current Rating: 330mA; High Frequency Inductor Case: 1812 [4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.9ohm; Ind