TDK NL453232T-330J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor 160mA 4Ohm DCR 1812 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK NL453232T-330J-PF.
_legacy Avnet
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Parti correlate
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.16A 4Ohm DCR 1812 T/R
TAIYO YUDENLBM2016T330J
Inductor RF Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 0.125A 4.68Ohm DCR 0806 T/R
General Purpose Inductor, 33uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind RF Choke Bobbin Core 33uH 5% 2.5MHz 50Q-Factor Ferrite 255mA AXL Bag
Ind RF Choke Bobbin Core 33uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 370mA AXL T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 33uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 70mA 5.6Ohm DCR 1210 T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK NL453232T-330J-PF fornite dai suoi distributori.
INDUCTOR, 33UH, 0.16A, 5%, 11MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductanc
General Purpose Inductor, 33uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
NL Series 1812 33 uH ±5 % 160 mA 4 Ohm SMT Molded Wirewound Inductor
INDUCTOR, 33UH, 0.16A, 5%, 11MHZ, 1812; Inductance: 33µH; Product Range: NL Series; DC Current Rating: 160mA; High Frequency Inductor Case: 1812 [4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 4ohm; Inducta