TDK NL453232T-270J-PF
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 27uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor 170mA 3.6Ohm DCR 1812 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK NL453232T-270J-PF.
Parti correlate
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 27uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.17A 3.6Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 27uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 27uH 5% 2.52MHz 30 Q-Factor Ferrite 80mA T/R
General Purpose Inductor, 27uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 27uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 80mA 5Ohm DCR 1210 T/R
Ind RF Choke Bobbin Core 27uH 5% 2.5MHz 50Q-Factor Ferrite 270mA AXL Bag
Descrizioni
Descrizioni di TDK NL453232T-270J-PF fornite dai suoi distributori.
INDUCTOR, 27UH, 0.17A, 5%, 12MHZ, 1812; Product Range:TDK - NL Series; Inductanc
General Purpose Inductor, 27uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1813
INDUCTOR, 27UH, 0.17A, 5%, 12MHZ, 1812; Inductance: 27µH; Product Range: NL Series; DC Current Rating: 170mA; High Frequency Inductor Case: 1812 [4532 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 3.6ohm; Induc