TDK MMZ2012Y600BT000
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 1A 0.1Ohm DCR 0805 T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK MMZ2012Y600BT000.
IHS
Newark
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
EE Concierge
SimboloImpronta
SnapEDA
Impronta
3DScarica
Ultra Librarian
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-03-27
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2024-06-30
LTD Date2024-12-30
Manufacturer Lifecycle StatusEOL ANNOUNCED (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Ind Chip Bead Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz Ferrite 1.2A 0603 Punched Paper T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 1.2A 0.1Ohm DCR 0603 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 0.8A 0.1Ohm DCR 0603 T/R
Ferrite Beads FERRITE BEAD 70 OHM 0402 1LN
TAIYO YUDENBK1608HS470-T
Ferrite Beads Multi-Layer 47Ohm 25% 100MHz 0.9A 0.1Ohm DCR 0603 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 800mA 130mOhm DCR 0805 Paper T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK MMZ2012Y600BT000 fornite dai suoi distributori.
MMZ Series 0805 60 Ohm 1 A 0.1 Ohm DCR Surface Mount Ferrite Bead
Ferrite Bead, 0805 [2012 Metric], 60 Ohm, 1 A, 100 Milliohm, ± 25%
100m惟 60惟@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS
FERRITE BEAD, 0.1OHM, 1A, 0805; Ferrite Case Style: 0805 [2012 Metric]; Impedance @ 100MHz: 60ohm; DC Current Rating: 1A; Product Range: MMZ Series; DC Resistance Max: 0.1ohm; Impedance T; Available until stocks are exhausted