TDK CLF7045NIT-2R2N-D
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 5.1A 0.0169Ohm DCR Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK CLF7045NIT-2R2N-D.
TDK
Datasheet5 pagine5 anni fa
Newark
Upverter
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-7.53%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
EE Concierge
SimboloImpronta
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 6.3A 0.013Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 5.3A 0.015Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz 5.15A 0.012Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 6.2A 15mOhm DCR Embossed Carrier T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 6.5A 0.0132Ohm DCR 3131 T/R
Wurth Elektronik74404084022
WE-LQS SMT Semi-Shielded Power Inductor
Descrizioni
Descrizioni di TDK CLF7045NIT-2R2N-D fornite dai suoi distributori.
IND FIXED Wirewound Ferrite 2.2uH 6.3A 0.0169 OHM (Max) ±30% T/R
FIXED IND 2.2UH 5.1A 17 MOHM / Inductors for Power Circuits Wound Ferrite
General Purpose Inductor, 2.2uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2928