TDK CLF10060NIT-1R5N-D
Ind Power Shielded Wirewound 1.5uH ±30% 100kHz Ferrite 9.3A T/R
EOL
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK CLF10060NIT-1R5N-D.
TDK
Datasheet5 pagine5 anni fa
Farnell
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-24.48%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-08-05
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2024-03-31
LTD Date2025-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusEOL ANNOUNCED (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 8.9A 6.2mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 7.2A 0.0052Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 4339
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 19A 0.0055Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 8.9A 0.0077Ohm DCR 3939 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 9.4A 7.6mOhm DCR 3131 T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK CLF10060NIT-1R5N-D fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 1.5uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4039
100KHz 11A 9.3A 1.5¦ÌH 8.06m¦¸ ¡À30% SMD,10X10.1MM , 10.1mm*10mm*6.3mm
FIXED IND 1.5UH 9.3A 8.06MOHM SM
SMD / SMT Inductors (Coils), L=1.5μH, L x W x T :
CLF-NI-D Nonstandard 0.398Lx0.394W 10.10mmx10.00mm 1.5muH
9.3A 1.5uH 卤30% 11A SMD,10x10.1mm Power Inductors ROHS
INDUCTOR, 1.5UH, 9.3A, 30%, SHIELDED; Inductance: 1.5µH; RMS Current (Irms): 9.3A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 11A; Product Range: CL; Available until stocks are exhausted Alternative available