TDK B85321A2502Y160
Feedthrough Filters, Rated Current=16A Rated Voltage=250V AC, Capacitance=2 x 0.0025μF
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B85321A2502Y160.
TDK
Datasheet13 pagine5 anni fa
IHS
_legacy Avnet
EPCOS
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Introduction Date2002-09-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Descrizioni
Descrizioni di TDK B85321A2502Y160 fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter 50Hz/60Hz 16A 250VAC/600VDC Threaded Stud Wall Mount
Single Phase EMI Filter, 250V, 50HzHz
FILTER, FEED THROUGH, 2500PF, 16A, CAN;
TDK B85321A2502Y160 EMI Filter
CAP FEEDTHRU 2500PF 600V AXIAL
EMC FEEDTHRU FILTER 2 X 2500PF