TDK B84142A0010A166
Power Line EMC Filters, 1-phase(250V), Rated Current: 10A, Small case type
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B84142A0010A166.
Farnell
Datasheet12 pagine5 anni fa
Datasheet10 pagine12 anni fa
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Introduction Date2013-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Descrizioni
Descrizioni di TDK B84142A0010A166 fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter EMC 50Hz/60Hz 10A 250VAC/250VDC Quick Connect Flange Mount
Power Line Filter, 1-Phase, 10A, 250V Rohs Compliant: Yes |Epcos B84142A0010A166
Single-Phase Filter Base mount EMC Filters ROHS
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
POWER LINE FILTER, 1-PHASE, 10A, 250V;
LINE FILTER 250VDC/VAC 10A CHASS
POWER LINE FILTER, 1-PHASE, 10A, 250V; Current Rating:10A; Voltage Rating:250V; Filter Type:1 Phase; Filter Terminals:Terminal Block, Stud; Inductance Min:-; Capacitance:-; Leakage Current Max:2.59mA; Product Range:B84142A Series; SVHC:Lead (27-Jun-2018)