TDK B84110B0000A014
Pcb Power Line Filter, 1Phase, 1.4A/250V Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B84110B0000A014
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B84110B0000A014.
Newark
Datasheet10 pagine5 anni fa
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Burklin Elektronik
EPCOS
Supply Chain
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Descrizioni
Descrizioni di TDK B84110B0000A014 fornite dai suoi distributori.
EMC filter, 50 to 60 Hz, 1.4 A, 250 V (DC), 250 VAC, 27 mH, PCB connection, B84110B0000A014
Power Line EMC Filters, 1-phase(250V), Rated Current:1.4A, PCB type
B84110-B Series 1.4A 250Vac 60Hz Through Hole Power Line Filter w/ Pin Terminals
Power Line Filter 50Hz/60Hz 1.4A 250VAC/250VDC PC Pins Thru-Hole
Single-Phase Filter Through Hole Plugin EMC Filters ROHS
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
LINE FILTER 250VDC/VAC 1.4A TH
TDK B84110B0000A014 EMC Filter
35007004,电源线滤波器, PCB, 1相, 1.4A/250V;
LINE FILTER 250VAC/VDC 1.4A TH
FILTER PCB MTG 1.4A; Capacitance:0.15µF; Voltage Rating:250V; Filter Type:1 Phase; Current Rating:1.4A; Filter Terminals:Solder; Inductance Min:27mH; Leakage Current Max:-; Product Range:B84110B Series; SVHC:No SVHC (07-Jul-2017); Capacitance Y:15µF; External Depth:34mm; External Length / Height:33mm; External Width:31mm; Inductance:27mH; Leakage Current:0.5mA; No. of Phases:Single Phase; Voltage Rating VAC:250V