TDK B82721K2401N023
Power Line Chokes, L=39mH Rated current=0.4A, LxWxT: 18.2mmx13.2mmx20.3mm
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B82721K2401N023.
TDK
Datasheet9 pagine9 anni fa
Supply Chain
Country of OriginIndia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 0.6A 1.5Ohm DCR Thru-Hole Box
TE ConnectivityRN112-0.4-02
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 400mA 1.46Ohm DCR Thru-Hole
TE ConnectivityRN212-0.4-02
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 1.2A 0.696Ohm DCR Thru-Hole Box
Common Mode Chokes Dual 39mH 10kHz 500mA 810mOhm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 39000uH 10kHz 0.4A 2Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
Descrizioni
Descrizioni di TDK B82721K2401N023 fornite dai suoi distributori.
Common Mode Choke, 39000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
RING CORE CHOKE 2X39MH 0,4 A +70 C
CMC 39MH 400MA 2LN TH
CHOKE 2X39MH 0.4A