TDK B82721A2501N001
Common Mode Chokes Dual 18mH 10kHz 500mA 1.4Ohm DCR Thru-Hole Box
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B82721A2501N001.
TDK
Datasheet9 pagine9 anni fa
Newark
Farnell
EPCOS
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginIndia, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1997-10-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Common Mode Chokes Dual 18000uH 10kHz 0.5A 1.4Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
Descrizioni
Descrizioni di TDK B82721A2501N001 fornite dai suoi distributori.
Common Mode Choke, 18000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
Box Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1MA DC CURRENT Common Mode Choke 500mA 1.4Ohm 10kHz 17.9mm