TDK B57550G1103F
NTC THERMISTOR FOR TEMPERATURE MEASUREMENT NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B57550G1103F.
Newark
Datasheet22 pagine11 anni fa
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Parti correlate
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3103JB0 NTC-Resistor wired up
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3102JB0 NTC-Resistor wired up
NTC THERMISTOR FOR INRUSH CURRENT LIMITING NTC Thermistor, 10ohm, Through Hole Mount
NTCLE100 Series NTC 3.3 kOhm ±0.75 % Radial Leaded Standard Precision Thermistor
PTC Thermistors for Overcurrent Protection, Max. operating voltage=30V, Rated resistance=0.8Ω
82 Ohm 20% Tolerance Radial Through Hole PTC Thermistor
Descrizioni
Descrizioni di TDK B57550G1103F fornite dai suoi distributori.
Epcos 10kOhms 32mW Measurement NTC Thermistor; 7s; 1.3 (Dia.) x 2.2mm
Thermistor NTC 10K Ohm 1% 2-Pin Radial 3478K >= -3.5 Bulk Automotive
Thermistor Type:Bead, Radial Leaded; Resistance (25°C):10Kohm; Product Range:B57550G Series; B-Constant:3625K; B-Constant Tolerance:± 1%; Probe Material:-; Lead Length:71Mm; Operating Temperature Min:-55°C; Qualification:Aec-Q200 Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B57550G1103F.