TDK B57471V2223J062
Thermistor NTC 22K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4455K Blister T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B57471V2223J062.
IHS
Datasheet27 pagine5 anni fa
TDK
Ciiva
Farnell
EPCOS
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2008-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Thermistor NTC 22K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3987K Plastic T/R
GLASS PROTECTED NTC THERMISTOR NTC Thermistor, 22000ohm, Surface Mount
NTCS Series 0805 22 kOhm ±1 % 3800 K SMT Glass Protected NTC Thermistor
Chip NTC Thermistors (Sensor), Resistance (at 25°C)=22kΩ, Resistance Tolerance (at 25°C)=±3%
Thermistor NTC 22KOhm 5% 2-Pin 0805 Blister T/R
Thermistor NTC 22KOhm 10% 2-Pin 0805 Blister T/R
Descrizioni
Descrizioni di TDK B57471V2223J062 fornite dai suoi distributori.
Tape and Reel 4480 2 Surface Mount NTC Thermistor 1.25mm 125C 210mW 4455K
THERMISTOR, NTC, 22K, 0805; Zero Power Resistance at 25°C: 22kohm; Product Range: B57471V2 Series; Thermistor Mounting: SMD; Beta Value (K): 4480K; Thermistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Thermistor Terminals: SMD; Operatin
THERMISTOR, NTC, 22K, 0805; Thermistor Type:NTC; Resistance:22kohm; Thermistor Tolerance:-5% to 5%; Beta Value (K):4480K; Operating Temperature Range:-55°C to +125°C; Thermistor Case Style:0805; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); Beta Value Lower Limit Temperature:25°C; Operating Temperature Max:125°C; Package / Case:0805; Power Dissipation Ptot Max:210mW; Resistance Tolerance:± 5%; Series:B574; Temperature Upper Limit Beta Value:100°C