TDK B32529C1103K289
Cap Film 0.01uF 100V PET 10% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Ammo
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B32529C1103K289.
TDK
Datasheet44 pagine5 anni fa
Ciiva
TME
_legacy Avnet
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
Yageo GroupR82EC2100DQ50K
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC2100AA50K
Cap Film 0.01uF 100V PET 10% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Yageo GroupRSBEC2100Z300K
Descrizioni
Descrizioni di TDK B32529C1103K289 fornite dai suoi distributori.
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.010uF, 100V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.01uF, Through Hole Mount
Cap, Film, Pet, 10000Pf, 100V, Radial; Capacitance:10000Pf; Voltage Rating:100V; Capacitor Dielectric Type:Pet (Polyester); Capacitance Tolerance:± 10%; Product Range:B32529 Series; Capacitor Case Style:-; Capacitor Terminals:Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32529C1103K289