TDK B32523Q6105K189
Cap Film 1uF 400V PET 10% (26.5 X 10.5 X 16.5mm) Radial 22.5mm 125C T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK B32523Q6105K189.
TDK
Datasheet44 pagine5 anni fa
_legacy Avnet
Ciiva
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Parti correlate
PanasonicECQ-E2W105KH
Cap Film 1uF 450V PET 10% (18.2 X 8.5 X 16.9mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Cap Film 1uF 450V PET 10% (18 X 11 X 18.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
PanasonicECQ-E4105KF
Cap Film 1uF 400V PET 10% (26 X 8.5 X 18mm) Radial 22.5mm 105C Automotive Bulk
Cap Film 1uF 450V PET 10%( 18 X 11 X 18.5mm) Radial Wound 15mm 125C Bulk Automotive AEC-Q200
Cornell DubilierDME4W1K-F
Cap Film 1uF 400V PET 10% (26 X 8.5 X 18.5mm) Radial 22.5mm 125C
Descrizioni
Descrizioni di TDK B32523Q6105K189 fornite dai suoi distributori.
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 1uF, Through Hole Mount
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 1uF, 400V DC, 10.5mm(W) x 16.5mm(H) x 26.5mm(L)
FILM CAP MKT BOX 1.0µF 10% 400Vdc LS 22.5mm