TDK-Lambda RTHN-5006
Power Line Filter 60Hz 6A 500VAC/500VDC Terminal Block Flange Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK-Lambda RTHN-5006.
IHS
Datasheet5 pagine7 anni fa
Sager Power Systems
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-30.77%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Introduction Date2008-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TDK-Lambda RTHN-5006 fornite dai suoi distributori.
Power Supply; 500V (AC; DC)Filter; 500VAC6A; Screw terminations
Power Line EMC Filters, 3-phase/3-line(500V), Rated Current:6A, Wide range high attenuation, Block terminal
FILTER, 500VAC 6A, SCREW TERMINATIONS
Three Phase EMI Filter, 500V, 60HzHz
Power Line Filters Filter 500VAC 6A
LINE FILT 500VDC 500VAC 6A CHAS
LINE FILTER 500VAC/VDC 6A CHASS
Power Line Filter, 3-Ph, 6A, 500Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:500V; Current Rating:6A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Rthn Series Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RTHN-5006