TDK-Lambda RTEN-5006D
Power Line EMC Filters, 3-phase/3-line(500V), Rated Current: 6A, Multipurpose, Block terminal
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK-Lambda RTEN-5006D.
Trend di 3 mesi:
-62.54%
Descrizioni
Descrizioni di TDK-Lambda RTEN-5006D fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter 60Hz 6A 500VAC/500VDC Terminal Block DIN Rail
POWER SUPPLY 500V (AC DC)FILTER 500VAC 6A SCREW TERMINATIONS DIN RAIL MOUNT
Three Phase EMI Filter, 500V, 60HzHz
Power Line Filters Filter 500VAC 6A
Power Line Filter, 3-Ph, 6A, 500Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:500V; Current Rating:6A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Product Range:Rten Series Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RTEN-5006D