TDK-Lambda RTCN-5010
Power Supply; 500V (AC; DC)Filter; 500VAC10A; Screw terminations
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK-Lambda RTCN-5010.
IHS
Datasheet6 pagine7 anni fa
Sager Power Systems
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Introduction Date2007-11-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TDK-Lambda RTCN-5010 fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter 10A 500VAC/500VDC Terminal Block Flange Mount
Three-phase (angle connection) Base mount EMC Filters ROHS
FILTER, 500VAC 10A, SCREW TERMINATIONS
Power Line Filters Filter 500VAC 10A
Power Line EMC Filters, 3-phase/3-line(500V), Rated Current:10A, Multipurpose, Block terminal(for secondary side of inverter)
LINE FILTER 500VAC/VDC 10A CHASS
LINE FILT 500VDC 500VAC 10A CHAS
Power Line Filter, 3-Ph, 10A, 500Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:500V; Current Rating:10A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RTCN-5010