TDK-Lambda RSEL-20R5W
Power Line EMC Filters, 1-phase(250V), Rated Current: 0.5A, Multipurpose, Wire type
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK-Lambda RSEL-20R5W.
IHS
Datasheet5 pagine7 anni fa
Sager Power Systems
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-2.22%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Introduction Date2008-09-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TDK-Lambda RSEL-20R5W fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter 60Hz 0.5A 250VAC/250VDC Wire Lead Flange Mount
Filter; 250VAC 0.5A; Wire lead terminations
Single-Phase Filter Base mount EMC Filters ROHS
Power Line Filters Filter 250VAC 0.5A
Single Phase EMI Filter, 250V, 60HzHz
LINE FILTER 250VDC/VAC 0.5A CHAS
Power Line Filter, 1-Ph, 0.5A/250Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250V; Current Rating:500Ma; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Wire Leaded Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RSEL-20R5W