TDK-Lambda RSEG-20R5
Power Line Filter, General Purpose, 250 V, 500 mA, Single Phase, 1 Stage, Through Hole
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TDK-Lambda RSEG-20R5.
IHS
Datasheet4 pagine7 anni fa
Datasheet4 pagine9 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Introduction Date2012-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Manufacturer Lifecycle StatusCURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 8 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di TDK-Lambda RSEG-20R5 fornite dai suoi distributori.
Power Line EMC Filters, 1-phase(250V), Rated Current:0.5A, Multipurpose, On board type
Single-Phase Filter Through Hole Plugin EMC Filters ROHS
Power Line Filters Filter, 250VAC 0.5A, Board Mount
Single Phase EMI Filter, 250V, 60Hz
LINE FILTER 250VDC/VAC 0.5A TH
LINE FILTER 250VAC/VDC 0.5A TH
Power Line Filter, 1-Ph, 0.5A/250Vac/Vdc; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:250V; Current Rating:500Ma; No. Of Phases:Single Phase; No. Of Stages:1 Stage; Filter Input Terminals:Pc Pins; Product Range:Rseg Series Rohs Compliant: Yes |Tdk-Lambda RSEG-20R5