TAIYO YUDEN NRS6014T6R8MMGGV
Ind Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 1.65A Embossed T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TAIYO YUDEN NRS6014T6R8MMGGV.
IHS
Datasheet3 pagine4 anni fa
Taiyo Yuden SCT
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Metal 1.9A 0.15Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 1.9A 0.106Ohm DCR 1818 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz 9Q-Factor Ferrite 1.5A 0.118Ohm DCR 1515 T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 1.65A 2020 T/R
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz 6Q-Factor Ferrite 1.3A 0.125Ohm DCR 1515 T/R
TAIYO YUDENNRS4018T6R8MDGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 1.45A 0.1176Ohm DCR 1515 T/R
Descrizioni
Descrizioni di TAIYO YUDEN NRS6014T6R8MMGGV fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
High Quality, Inductor Smd Power, 6.8Uh20%, T&r Rohs Compliant: Yes |Taiyo Yuden NRS6014T6R8MMGGV
Fixed Inductors 6014 6.8uH 138mOhms +/-20%Tol 1.65A Q200
FIXED IND 6.8UH 1.65A 138MOHM SM
SMD Power Inductors for Automotive (BODY & CHASSIS, INFOTAINMENT) Applications (NR series), 1.65A, 6.8 uH, ± 20 %, NRS6014, RoHS