TAIYO YUDEN NRS6010T6R8MMGFV
Ind Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A Embossed T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per TAIYO YUDEN NRS6010T6R8MMGFV.
IHS
Datasheet3 pagine4 anni fa
Taiyo Yuden SCT
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-09-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz 7Q-Factor Ferrite 1.3A 0.312Ohm DCR 1212 T/R