Struthers-Dunn SK-SQB11-DS
Relay Socket 11 Pin Square DIN Rail/Panel Mount Screw Terminal Gray 12-20 AWG 10A 600V 94V-0 Rating
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Struthers-Dunn SK-SQB11-DS.
IHS
Datasheet1 pagina0 anni fa
Electro Sonic
Master Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+4.12%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2009-06-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Struthers-Dunn SK-SQB11-DS fornite dai suoi distributori.
RELAY SOCKET 11 PIN SQUARE BASE DIN/SCREW
Relay Socket, 11 Contact(s)
RELAY SOCKET; Socket Mounting:DIN Rail, Panel; Socket Terminals:Screw; No. of Pins:11Pins; Current Rating:10A; Voltage Rating:240VAC; Product Range:SK Series; Accessory Type:Relay Socket RoHS Compliant: Yes