STMicroelectronics STCL1120YBFCWY5
SMD/SMT Surface Mount SC-74A SOT-753 Obsolete programmable timer 3mm 12MHz 590muA 12pF
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet18 pagine15 anni fa
Future Electronics
SHENGYU ELECTRONICS
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.01
Introduction Date2008-02-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2010-12-08
LTD Date2011-06-08
Parti correlate
DUAL MILITARY INVERTER CMOS Clock (Type) IC 125C 8mA 3mm
Analog DevicesLTC6905IS5-80#TRMPBF
Silicon Oscillator 80MHz/ 40MHz/ 20MHz- CMOS Automotive 5-Pin TSOT-23 T/R
Analog DevicesLTC6905HS5-100#TRPBF
Silicon Oscillator 25MHz/ 50MHz/ 100MHz- CMOS 5-Pin TSOT-23 T/R
Analog DevicesLTC6900CS5#TRPBF
Silicon Oscillator - 0.001MHz to 20MHz CMOS 5-Pin TSOT-23 T/R / IC OSC SILICON PROG TSOT23-5
Analog DevicesLTC6905CS5#TRPBF
LTC6905 - 17MHz to 170MHz Resistor Set SOT-23 Oscillator
Descrizioni
Descrizioni di STMicroelectronics STCL1120YBFCWY5 fornite dai suoi distributori.
HIGH FREQUENCY SILICON OSCILLATOR FAMILY Clock Generator, 12MHz, CMOS, PDSO5
Silicon Oscillator 5-Pin SOT-23
IC OSC SILICON 12MHZ SOT23-5