Stackpole Electronics SM6227FT32R4
Res Wirewound 6227 32.4 Ohm 1% 3W ±20ppm/°C Molded J-Lead SMD Plastic T/R
Stackpole Electronics
Future Electronics
Supply Chain
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-05-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Stackpole ElectronicsSM4124JT33R0
Res Wirewound 4124 33 Ohm 5% 2W ±20ppm/C Molded J-Lead SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Stackpole Electronics SM6227FT32R4 fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 32.4ohm, 9.86V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 6227
32.4 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 6227 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstandin