Stackpole Electronics SM4124JT12R0
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 12ohm, 4.899V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 4124
Supply Chain
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-05-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
Stackpole ElectronicsSM6227FT11R3
Res Wirewound 6227 11.3 Ohm 1% 3W ±20ppm/°C Molded J-Lead SMD Plastic T/R
Descrizioni
Descrizioni di Stackpole Electronics SM4124JT12R0 fornite dai suoi distributori.
RES, WW, 4124, 12 ohm, 5%, 2W