Stackpole Electronics RAVF104DJT30R0
Res Thick Film Array 30 Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD T/R
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet6 pagine3 anni fa
Stackpole Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-50.00%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Ultra Librarian
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupYC124-JR-0730RL
Res Thick Film Array 30 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Yageo GroupYC124-JR-0733RL
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% 1/16W ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804 SMD Paper T/R
Yageo GroupYC164-JR-0733RL
Array Chip Resistor Thick Film 33Ohm 5% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
CTS Components741X083330JP
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Medical T/R
PanasonicEXB-N8V330JX
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
Descrizioni
Descrizioni di Stackpole Electronics RAVF104DJT30R0 fornite dai suoi distributori.
RES ARRAY, 30 ohm, 5%, 0402x4, CONVEX
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 30ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0408
0804Convex Long Side Terminals ARRAY/NETWORK RESISTOR RAVF 0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm 30Ohm ±200ppm/C ±5%