Stackpole Electronics ESDU03A3V3R25V
Trans Voltage Suppressor Diode, 3.3V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Trend di 3 mesi:
-4.20%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Stackpole Electronics ESDU03A3V3R25V fornite dai suoi distributori.
ESD Suppressor Single Uni-Directional 15kV 2-Pin 0603 T/R
ESD SUP, 0603, 3.3Vdc, 25V clamp, Low Cx
ESD Suppressor Diode Diode Array 3.3V 25Vc 2-Pin SMD T/R