Stackpole Electronics ESD02A3V3R25V
Trans Voltage Suppressor Diode, 3.3V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Stackpole Electronics
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.26%
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2009-12-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Stackpole Electronics ESD02A3V3R25V fornite dai suoi distributori.
ESD Suppressor Single Uni-Directional 15kV 2-Pin 0402 T/R
ESD SUP, 0402, 3.3Vdc, 25V clamp
ESD Suppressor Diode Array 3.3V 2-Pin SMD T/R