Sangdest Microelectronics SK2U200-400
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 120A, 400V V(RRM), Silicon
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet4 pagine5 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-55.56%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2017-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Descrizioni
Descrizioni di Sangdest Microelectronics SK2U200-400 fornite dai suoi distributori.
DIODE RECTIFIER 400V 200A SOT-22
DIODE MODULE GP 400V 120A SOT227