SiTime SIT8208AI-23-33E-26.000000X
Ultra Performance Lvcmos Oscillator, -40 to 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 26MHZ, Oe, SMD
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
DistributorSKUMinPkg
AvnetSIT8208AI-23-33E-26.000000X0250
4d
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet15 pagine13 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2013-06-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
CTS ComponentsCB3LV-3I-26M0000
SMD Crystal Oscillator 26MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS/LVTTL 55% 2.5V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator XO 26MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 26MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 26MHz ±50ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN EP SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di SiTime SIT8208AI-23-33E-26.000000X fornite dai suoi distributori.
LVCMOS Output Clock Oscillator, 26MHz Nom
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV