SiTime SIT5357AI-FQ-33N0-160.000000
60 to 220 MHz, 0.1 to 0.25 ppm Elite Platform Precision Super-TCXO
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet37 pagine3 anni fa
Datasheet37 pagine5 anni fa
Introduction Date2020-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di SiTime SIT5357AI-FQ-33N0-160.000000 fornite dai suoi distributori.
LVCMOS Output Clock Oscillator, 160MHz Nom
TCXO - Temperature Controlled Crystal Oscillator -- 160.000000MHz, MEMS Stratum 3 Super-TCXO, 3.3V, 0.1±ppm, TCXO NC, -40°C to 85°C, 5.0 x 3.2mm