SiTime SIT5021AI-2DE-33VM125.000000X
High Performance Differential TCXO 125MHz 3.3V 5ppm 6-Pin Surface Mount T/R
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet13 pagine13 anni fa
SiTime Direct
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-64.62%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Supply Chain
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2015-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di SiTime SIT5021AI-2DE-33VM125.000000X fornite dai suoi distributori.
LVDS Output Clock Oscillator, 125MHz Nom
MEMS OSC VCTCXO 125.0000MHZ LVDS