SiTime SIT3808AI-23-33NE-12.000000
Oscillator MEMS 12MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS/LVTTL 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD Bulk
Production
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet16 pagine13 anni fa
SiTime Direct
Supply Chain
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2015-01-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di SiTime SIT3808AI-23-33NE-12.000000 fornite dai suoi distributori.
1 MHz to 80 MHz High Performance MEMS VCXO
LVCMOS Output Clock Oscillator, 12MHz Nom
VCXO - Voltage Controlled Crystal Oscillator -- 12.000000MHz, Output Drive Strength: Default, 3.3V, 50±ppm, NC, -40°C to 85°C, 3.2 x 2.5mm