SiTime SIT3807AI-22-33NE-27.000000
1.544MHz Min, 44.736MHz Max, 27MHz Nom
Datasheet16 pagine13 anni fa
Datasheet5 pagine15 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2011-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di SiTime SIT3807AI-22-33NE-27.000000 fornite dai suoi distributori.
Standard Frequency MEMS VCXO
MEMS OSC VCXO 27.0000MHZ LVCMOS