SiTime SIT3372AI-4B3-28NX160.000000
1 MHz to 220 MHz Ultra-low Jitter Differential VCXO
Introduction Date2016-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di SiTime SIT3372AI-4B3-28NX160.000000 fornite dai suoi distributori.
HCSL Output Clock Oscillator, 160MHz Nom
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL