SiTime SIT3372AC-1B3-28NX160.000000
1 MHz to 220 MHz Ultra-low Jitter Differential VCXO
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet17 pagine4 anni fa
Datasheet12 pagine9 anni fa
SiTime Direct
Supply Chain
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2016-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di SiTime SIT3372AC-1B3-28NX160.000000 fornite dai suoi distributori.
LVPECL Output Clock Oscillator, 160MHz Nom
MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVPECL