Silicon Lab 511BBA200M000AAG
Crystal Oscillator 200MHz 3.3V 15pF 6-Pin SMD Tray
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Silicon Lab 511BBA200M000AAG.
Silicon Lab
Datasheet31 pagine7 anni fa
IHS
Newark
element14 APAC
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
Impronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Introduction Date2013-09-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusFULL PRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
Parti correlate
Silicon Lab510BBA212M500AAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 2 (pin 1 for CMOS); 0.1-250 MHz
Silicon Lab511FBA200M000AAG
Crystal Oscillator 200MHz 2.5V 15pF 6-Pin SMD Tray
Silicon Lab510ABA200M000AAG
Oscillator MEMS 200MHz ±50ppm (Stability) LVDS 55% 3.3V 6-Pin QFN SMD Bulk
Oscillator XO 200MHz ±100ppm LVDS 55% 2.5V 6-Pin CSMD Bulk
ECS InternationalECX-L37BN-200.000
Crystal Oscillator 200MHz 3.3V 6-Pin SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Silicon Lab 511BBA200M000AAG fornite dai suoi distributori.
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 1; 0.1-250 MHz
SILICON LABS 511BBA200M000AAGOSC, 200MHZ, 50PPM, 3.3V, SMD
OSC, 200MHZ, ±50PPM, 3.3V, SMD
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
OSC, 200MHZ, ±50PPM, 3.3V, SMD; Frequency Nom: 200MHz; Frequency Stability + / -: 50ppm; Oscillator Case: SMD, 7mm x 5mm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: Si511 Series; Operating Temperature Min: -40°C; Operating Temperature Max: 85°C; Oscillator Output Compatibility: LVDS; Frequency: 200MHz; Frequency Stability: ± 50ppm; Load Capacitance: 15pF; No. of Pins: 6Pins; Oscillator Mounting: SMD; Supply Voltage Max: 3.63V; Supply Voltage Min: 2.97V