Sensata /Cynergy3 SAR92403
CYNERGY3 SAR92403 Reed Relay, SPST-NO, 24 VDC, Through Hole, 1 kohm, 500 mA
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Sensata /Cynergy3 SAR92403.
JRH Electronics
Datasheet1 pagina19 anni fa
Factory Futures
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Parti correlate
Reed Relay 24VDC 2.15KOhm 0.5A SPST-NO(19.5x8.46x6.98)mm THT Dry
Reed Relay 24VDC 2KOhm 0.5A SPST-NO(19.3x5.08x7.6)mm THT Dry
Schneider ElectricW107DIP-8
Relay, Reed, 0.5 A, 24 V (Nom.), 288 mW (Nom.), SPST, NO with Clamping Diode
Reed Relay 24VDC 4.2KOhm 0.5A SPST-NO(30.23x10.41x9.52)mm THT Dry
Schneider ElectricW171DIP-10
Relay; Reed; 0.5 A; 24 V (Nom.); 270 mW (Nom.); SPST; NO with Clamping Diode
Schneider ElectricW107DIP-4
Relay, Reed; 0.5 A; 24 V (Nom.); 288 mW (Nom.); SPST; NO; 2000 Ohms (Nom.); 1 g
Descrizioni
Descrizioni di Sensata /Cynergy3 SAR92403 fornite dai suoi distributori.
Reed Relay 24VDC 1KOhm 0.5A SPST-NO(27.6x7.3)mm THT Dry
Reed Relay Dimensions L x W x H: 27.6 x 7.3 x 8.5 mm Temperature range: -20 ... 70 °C Contacts: 1 Make Contact (NO) Rcoil: 1000 Ohm Ucoil: 24 VDC
Relay, Reed, Spst-No, 20V, 0.5A, Tht; Contact Configuration:spst-No; Coil Voltage:24Vdc; Product Range:s Series; Relay Mounting:through Hole; Coil Resistance:1Kohm; Switching Current Max:500Ma; Switching Voltage Max:20V Rohs Compliant: Yes