Sensata /Crydom PM2260D25V
Relay Solid State; 32V DC Control; SPST-NO; 600V AC 25A Load
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Sensata /Crydom PM2260D25V.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet7 pagine9 anni fa
Newark
element14 APAC
Master Electronics
X-ON
Parti correlate
Schneider Electric6225AXXSZS-DC3
Solid State Relay Industrial Mount 6000 SSR SCR SPST-NO 25A
Schneider Electric70S2-03-C-25-S
Relay; SSR; Zero-Switching; SPST-NO; Cur-Rtg 25A; Ctrl-V 3-30DC; Vol-Rtg 24-280AC
Sensata /CrydomD2425
Solid state relay, 3-32 VDC, zero voltage switching, 24-280 VAC, 25 A, PCB mounting, D2425
Schneider Electric6425AXXSZS-DC3
SPST-NO Solid State Relay Screw Panel Mount, Zero Crossing SCR, 25 A, 32 V dc
SOLID STATE RELAY, HOCKEY PUCK, 25 A, 5-24 VDC IN, 24-240 VAC OUT, G3NA SERIES
Sensata /CrydomA2425
Relay; SSR; Zero-Switching; SPST-NO; Cur-Rtg 25A; Ctrl-V 90-280AC; Vol-Rtg 24-280AC
Descrizioni
Descrizioni di Sensata /Crydom PM2260D25V fornite dai suoi distributori.
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 Nickel (Ni) RoHS Compliant Solid State Relay
Solid State Relays - Industrial Mount 25A 4-32VDC 600VAC .5-3HP kW Scrw Term
PM22 Series 48 to 600 VAC 25 A Panel Mount IP20 Solid State Relay
Ssr, 48-600Vac, 25A, Panel; Contact Configuration:Spst-No; Load Current:25A; Operating Voltage Max:600Vac; Relay Mounting:Panel Mount; Relay Terminals:Screw; Switching Mode:Zero Crossing; Operating Voltage Min:48Vac Rohs Compliant: Yes |Sensata/crydom PM2260D25V