Sensata /Crydom EL100D5-05
Solid State Relay, 1 Phase, Quick Connect, Panel, MOSFET
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Sensata /Crydom EL100D5-05.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet7 pagine8 anni fa
Datasheet5 pagine15 anni fa
Datasheet5 pagine15 anni fa
Farnell
Sensata /Crydom
Electro Sonic
Master Electronics
Supply Chain
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2010-11-18
Parti correlate
Sensata /CrydomEL100D5-24
SPST SOLID STATE RELAY TAB PANEL MOUNT DC MOSFET 5 A 27 V DC
SensataCMX100D6
CMX Series 6 A 100 V DC Control Solid State Relay PCB Mount - SIP-4
Solid state relay single phase [Crydom] DRA1-CMXE100D6 Solid state relay single phase
LittelfuseCPC1918J
Relay SSR 100mA 1.4V DC-IN 15A 100V Automotive 4-Pin(4+Tab) ISOPLUS 264 Tube
Descrizioni
Descrizioni di Sensata /Crydom EL100D5-05 fornite dai suoi distributori.
SPST SOLID STATE RELAY TAB PANEL MOUNT DC MOSFET 5 A 8 V DC
Solid State Relays - Industrial Mount PM IP00 SSR 100VDC 5A4-8VDC
Relay SSR 13.3mA 8V DC-IN 5A 100V DC-OUT 4-Pin
Solid State Relay, 5A, 4-8Vdc, Panel; Contact Configuration:-; Load Current:5A; Operating Voltage Max:100Vdc; Relay Mounting:Panel Mount; Relay Terminals:Quick Connect; Switching Mode:-; Operating Voltage Min:3Vdc Rohs Compliant: Yes |Sensata/crydom EL100D5-05
SSR, 100VDC/5A, 4-8VDC; Control Voltage Range:4V DC to 8V DC; Operating Voltage Range:3V DC to 100V DC; Load Current:5A; Relay Terminals:Quick Connect; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); Control Voltage Type:DC; Isolation Voltage:2.5kV; Terminal Type:Quick Connect