Sensata /Crydom EL100D10-05
SPST Solid State Relay Tab Panel Mount, DC Mosfet, 10 A, 8 V DC
Pagina del produttoreScheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Sensata /Crydom EL100D10-05.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet7 pagine8 anni fa
Datasheet5 pagine15 anni fa
Electro Sonic
element14 APAC
Newark
Master Electronics
Parti correlate
SensataCMX100D10
SPST-NO Solid State Relay Through Hole PCB Mount MOSFET, 10 A rms, 10 V dc
SensataCMXE100D10
SPST Solid State Relay Through Hole PCBMount, DC MOSFET, 10 A, 28 V dc
SensataD1D07
Relay; SSR; Gen Purp; Cur-Rtg 7A; Ctrl-V 3.5-32DC; Vol-Rtg 0-100DC; Pnl-Mnt; 4 Pin
Relay Solid State 7mA 5-24 Volt DC Input 10 Amp 264 Volt AC Output 4-Pin
Relay SSR 7mA 32V DC-IN 10A 264V AC-OUT 4-Pin
RELAY; SSR; GEN PURP; CUR-RTG 10A; CTRL-V 200-240AC; VOL-RTG 24-240AC; 4 PIN
Descrizioni
Descrizioni di Sensata /Crydom EL100D10-05 fornite dai suoi distributori.
Solid State Relay, 1 Phase, Quick Connect, Panel, MOSFET
Relay SSR 13.3mA 8V DC-IN 10A 100V DC-OUT 4-Pin
Solid State Relay, 10A, 4-8Vdc, Panel; Contact Configuration:-; Load Current:10A; Operating Voltage Max:100Vdc; Relay Mounting:Panel Mount; Relay Terminals:Quick Connect; Switching Mode:-; Operating Voltage Min:3Vdc Rohs Compliant: Yes |Sensata/crydom EL100D10-05