Sensata /Crydom DP4R60E60
Contactors Solid State Reversing Din Rail Panel Mount Screw 60A 32 VDC Dp Series
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Sensata /Crydom DP4R60E60.
IHS
Datasheet7 pagine14 anni fa
TME
Master Electronics
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Supply Chain
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2011-06-14
Parti correlate
SensataDP4R60D60
Relay SSR 20mA 15V DC-IN 60A 48V DC-OUT 4-Pin
Relay SSR 2mA 32V DC-IN 60A 48V DC-OUT 8-Pin
Sensata /CrydomDP4RSC60D60B2
CONTACTORS SOLID STATE REVERSING 60A 0.8 SOFT START 0.2 BRAKE 15V DP SERIES
Solid State Relay, 1 Phase, Screw Clamp, DIN Rail & Screw, Phototriac
RELAY; SSR; ZERO-SWITCHING; CUR-RTG 75A; CTRL-V 100-240AC; VOL-RTG 24-240AC; SCREW
RELAY;SSR;ZERO-SWITCHING;CUR-RTG 75A;CTRL-V 5-24DC;VOL-RTG 24-240AC;SCREW
Descrizioni
Descrizioni di Sensata /Crydom DP4R60E60 fornite dai suoi distributori.
Relay SSR 25mA 32V DC-IN 60A 48V DC-OUT 4-Pin
PM DC H Bridge 48V 60A 32V CNT
Sensata /Crydom
SSR REVERSING CONTACTOR PANEL MOUNT 48VDC/60A 32VDC IN
Reversing Contactor DC 48V 60A Hockey-Pu
Sensata / Crydom , DP, , 60 A, 48 V
Solid State Contactor, 18-32Vdc, Panel; Load Current:60A; Operating Voltage Max:48Vdc; Control Voltage Max:32Vdc; Switching Mode:-; Contactor Mounting:Panel; Contactor Terminals:Screw; Operating Voltage Min:1Vdc Rohs Compliant: Yes |Sensata/crydom DP4R60E60
SSR REVERSG CONTACTOR PM 48VDC