Schurter KE10.2100.105
Connector, FUSED POWER ENTRY MODULE, PLUG 15A; Product Range: KE Series; Gender: Plug; Voltage
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Schurter KE10.2100.105.
IHS
Datasheet6 pagine4 anni fa
Sager Electronics
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
element14
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-7.69%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.30
Introduction Date1997-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Parti correlate
Schurter6200.2200
Mains Power Connector, 10A, 250VAC, Male, Quick Connect Terminal, Socket
SchurterKM00.1105.11
Mains Power Connector, 10A, 250 VAC, Male, Quick Connect Terminal
Schurter6200.2300
Power Entry Connector Receptacle, Male Blades - Module IEC 320-C14 Panel Mount, Snap-In
Mains Power Connector, 10A, 250VAC, Male, Screw Terminal
Descrizioni
Descrizioni di Schurter KE10.2100.105 fornite dai suoi distributori.
Mains Power Connector, 10A, 125/250VAC, Male, Quick Connect Terminal, Socket
Power Entry Module Unfiltered M 3 POS 250VAC 10A Fuse/Voltage Selector ST 1 Port
KE Series 250 V 10 A 3 Function Snap In C14 Appliance Inlet Power Entry Module
Conn, Fused Power Entry Module, Plug 15A; Rango De Producto:Serie Ke; Género:Macho; Tensión Nominal:250V; Intensidad Nominal:15A; Conector, Montaje:Panel; Características:2-Pole; Conector, Color:Negro; Fusible, Intensidad:10A |Schurter KE10.2100.105