Schurter FMBC-A91G-J010
2-stage filter, 50 to 60 Hz, 100 A, 480 VAC, 1.2 mH, screw connection, FMBC-A91G-J010
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Schurter FMBC-A91G-J010.
IHS
Datasheet8 pagine2 anni fa
Master Electronics
Electro Sonic
Newark
Burklin Elektronik
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-11.11%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Introduction Date2010-06-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Schurter FMBC-A91G-J010 fornite dai suoi distributori.
Power Line Filter 3-Phase 50Hz/60Hz 100A 520VAC Terminal Block Chassis Mount
FMBC NEO SER 100A 520VAC 50 TO 60HZ SCREW MOUNT POWER LINE FILTER W/ SCREW TERMS
Power Line Filter 10kHz to 300MHz 100A Screw Chassis Mount
Fmbc Neo Filter 3Ph 2St 100A 480Vac A/Carton Box |Schurter FMBC-A91G-J010
Three Phase EMI Filter, 480V, 50/60HzHz
LINE FILTER 480/520VAC 100A CHAS
POWER LINE FILTER, 3-PH, 100A, 480V, TB; Current Rating: 100A; Voltage Rating: 480VAC; Filter Type: 3 Phase; Filter Terminals: Screw; Inductance Min: -; Capacitance: -; Leakage Current Max: 33mA; Product Range: -; SVHC: No SVHC (