Schneider Electric 784XDXM4L-120A
Power Relay Electromechanical General Purpose 120VAC 15A 4PDT Solder/Plug-In Contacts 784 Series
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Schneider Electric 784XDXM4L-120A.
IHS
Datasheet4 pagine11 anni fa
Master Electronics
element14 APAC
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-19.86%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.41.00.50
Introduction Date2014-09-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Schneider Electric784XDXC-120A
Power Relay 110/120VAC 15A 4PDT(40.6x27.9x39.1)mm Socket
Power Relay 120VAC 10A 4PDT(28x41.5x42.4)mm Socket
POWER/SIGNAL RELAY 4PDT MOMENTARY 2500mW (COIL) 10A (CONTACT) 24VDC (CONTACT) PANEL MOUNT
Electromechanical Relay 4PDT 10A 120VAC 2.2KOhm Through Hole