Schneider Electric 782XDX1M4L-110D
Relay; 3 A; 110 VDC @ 25 degC; 4PDT; 11000 Ohms @ 25 degC; Solder/Plug-In; 0.0
Scheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Master Electronics
Datasheet4 pagine21 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
Descrizioni
Descrizioni di Schneider Electric 782XDX1M4L-110D fornite dai suoi distributori.
Electromechanical Relay 4PDT 3A 110/125VDC 11KOhm Plug-In
General Purpose Relays 4PDT 3A MINI POWER
Power Relay; Coil Resistance:11000ohm; Contacts:4PDT; Relay Mounting:Plug-In; Coil Voltage DC Max:110V; Contact Carry Current:3A; Relay Options:Indicator Light&Test Button; Relay Terminals:Quick Connect RoHS Compliant: Yes